top of page

Uruchomienie IDO

Wstępna oferta DEX staje się preferowanym sposobem dystrybucji tokenów i pozyskiwania funduszy w DeFi.

Oferujemy kompleksowe usługi rozwoju IDO, aby pomóc start-upom, osobom fizycznym i firmom w uruchomieniu ich tokenów. Nasi inżynierowie blockchain i eksperci merytoryczni współpracują ze sobą, aby stworzyć spójną mapę drogową, która pomoże Ci w podróży rozwoju IDO, która obejmuje ideację i konceptualizację, tworzenie białej księgi i rozwój tokenów.

Podziel się swoimi potrzebami biznesowymi, aby przyjąć nowy paradygmat pozyskiwania funduszy.

Tworzenie strategii i roadmap

Opracowujemy sensowną strategię i tworzymy spójną mapę drogową, aby pokierować Twoją podróżą rozwoju IDO.

Notowanie tokena

Nasi konsultanci ds. blockchain mogą pomóc Ci zidentyfikować odpowiednią zdecentralizowaną giełdę do uruchomienia Twojego tokena.

Tworzenie białej księgi (whitepaper)

Pomożemy Ci wejść na rynek z dobrze napisaną i zaprojektowaną białą księgą, która przyciągnie uwagę inwestorów.

Marketing

Stosujemy wielokanałowe podejście marketingowe, aby promować Twój projekt IDO na różnych platformach cyfrowych, pomagając Ci w ten sposób przebić się przez szum.

Rozwój tokenów

Nasi doświadczeni inżynierowie wykorzystują blockchainy takie jak Ethereum, Polygon, Binance Smart Chain do tworzenia tokenów dla Twojego projektu.

Wsparcie

Dzięki zespołowi inżynierów blockchain, ekspertów merytorycznych i specjalistów ds. marketingu zapewniamy pełne wsparcie, aby zapewnić pomyślne uruchomienie Twojego projektu IDO.

Uruchomienie ICO

Innowacja i strategia napędzają rozwój biznesu. Ożywiamy innowacyjne pomysły naszych klientów za pomocą naszych inteligentnych strategii, aby poprowadzić firmy w kierunku sukcesu. Nasi eksperci w dziedzinie blockchain nieustannie pracują nad wzmocnieniem i przyspieszeniem procesu rozwoju pierwszej oferty monet 'Initial Coin Offering' (ICO), jednocześnie wykorzystując dogłębną wiedzę dziedzinową, rygorystyczne badania rynku i bogate doświadczenie w technologii blockchain.

Jako zaufani partnerzy zajmujący się rozwojem ICO, zapewniamy szereg ofert - od ideii
, koncepcji projektu tokena, tworzenia białej księgi po rozwój tokena, uruchomienie i marketing - do nawigacji tworzenia strony internetowej ICO.

Opracowanie białej księgi (whitepaper)

Whitepaper jest podstawą każdego ICO. Oferujemy eksperckie i rozbudowane usługi whitepaper, aby formalnie zaprezentować twoje przedsięwzięcie potencjalnym inwestorom ICO. Nasz zespół utalentowanych pisarzy zapewnia, że twój whitepaper jest kompletny i zrozumiały.

Projekt strony docelowej

Intuicyjnie zaprojektowana strona internetowa ma kluczowe znaczenie dla sukcesu ICO. Dajemy Ci wybór spośród kilku układów i projektów, jednocześnie sugerując podstawowe informacje, które musi zawierać strona docelowa Twojej firmy.

Obsługa klienta ICO

Nasza profesjonalna, ale dedykowana obsługa klienta ICO odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące produktu na początkowym etapie jego rozwoju. Nasi wysoce doświadczeni eksperci są w stanie rozwiać wszystkie twoje wątpliwości dotyczące rozwoju oprogramowania ICO.

Tworzenie roadmap (mapy drogowej)

Bez skutecznej mapy drogowej, ICO nie ma żadnego kierunku i nie należy mu w ogóle ufać. Aby rozpocząć proces rozwoju ICO, nasza firma deweloperska ICO tworzy oparte na czasie mapy drogowe w celu zaprezentowania trajektorii produktu i zabezpieczenia inwestorów.

Konfiguracja smart kontraktów

Aby zautomatyzować różne rodzaje działalności, oferujemy niezawodne i bezpieczne usługi rozwoju inteligentnych kontaktów. Nasz biegły zespół ekspertów specjalizuje się w inteligentnych kontraktach biznesowych, systemach lojalnościowych i nagradzania klientów oraz rozwiązaniach do przechowywania danych w technologii blockchain.

Pomoc w notowaniach giełdowych

Po uruchomieniu ICO oferujemy dedykowaną usługę giełdy kryptowalut, aby wystawić Twój token lub kryptowalutę zarówno na platformach giełdowych, jak i handlowych.

Rozwój tokenów

ICO w sieci Ethereum wydają tokeny kompatybilne z ERC20 swoim użytkownikom za pośrednictwem inteligentnych kontraktów, które ograniczają organizację prowadzącą ICO do tworzenia większej liczby tokenów niż określono w początkowej umowie. Nasza firma zajmująca się rozwojem tokenów ERC20 oferuje rozwiązania ukierunkowane na misję rozwoju tokenów - niezależnie od tego, czy jest to ICO na rozwój nieruchomości, czy jakiekolwiek inne przedsięwzięcie.

PR & Marketing

Kiedy Twoja pierwsza oferta monet jest wspierana przez silne kampanie PR i marketingowe, możesz spodziewać się fantastycznych wyników dla swojego produktu. Jesteśmy zespołem ekspertów z wielu dziedzin, którzy dążą do zapewnienia pozytywnego doświadczenia klienta w całym cyklu rozwoju produktu.

Dział prawny, ryzyka i zgodności

Zapewniamy, że Twój projekt ma odpowiednią strukturę zarządzania i jest zgodny z najnowszymi przepisami w krajach, w których token jest opracowywany, uruchamiany i wprowadzany na rynek. Współpracujemy z wiodącymi korporacjami prawniczymi, aby upewnić się, że Twoje ICO nie zostanie uwikłane w przyszłe kwestie zgodności i prawne.

bottom of page