top of page

NFT

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć niewymienialny token, czy zbudować rynek NFT, Boring Crew ma zasoby i doświadczenie, aby przekształcić Twoje marzenie w rzeczywistość. Tokeny NFT mają ogromny wpływ na świat blockchain; są wykorzystywane w różnych dziedzinach, takich jak sztuka cyfrowa, gry i nie tylko. Atrybuty NFT, takie jak wyjątkowość, niepodzielność, własność i autentyczność sprawiają, że nie można się im oprzeć.

Nasi programiści NFT włączają najnowsze funkcje i funkcjonalności do rozwiązań, aby zapewnić klientom to, co najlepsze.

NFT Minting

Platforma do wybicia NFT zapewnia możliwość tworzenia, wybicia i sprzedaży NFT. To pierwszy krok w kierunku Twojej podróży do sprzedaży NFT.

Gry NFT

Gry NFT są świetnym sposobem dla graczy na skorzystanie z okazji; mogą posiadać aktywa w grze, a większość z nich jest interoperacyjna.

Smart Kontrakty

Inteligentne kontrakty to programy na blockchainie, które uruchamiają się po spełnieniu z góry określonych warunków. Służą one do automatyzacji wykonania.

Sztuka

Domena sztuki jest najpopularniejszą domeną NFT. NFT dla sztuki mogą zwiększyć sprzedaż i pomóc artystom w uzyskaniu tantiem.

Treści cyfrowe

NFT treści cyfrowych zapewniają, że oryginalny autor treści otrzymuje należne uznanie za jej stworzenie, co oznacza brak problemów związanych z prawami autorskimi.

Muzyka

Przemysł muzyczny jest nękany problemami związanymi z piractwem. NFT mogą wyeliminować te problemy i wspierać artystów, pomagając im uzyskać należne im uznanie.

Marketplace - rynek

Mamy doświadczenie i wiedzę w budowaniu skalowalnych rynków o najwyższej wydajności, na których użytkownicy mogą wymieniać, sprzedawać, kupować i handlować NFT. Tworzymy rynek NFT dla różnorodnych nisz biznesowych. Nasze usługi rynkowe NFT mogą pomóc uatrakcyjnić Twoją markę dzięki unikalnym cyfrowym przedmiotom kolekcjonerskim.

Konsultacje NFT

Mamy zręczny zespół konsultantów i doradców NFT, którzy mogą poprowadzić Cię przez całą podróż NFT i pomóc Ci w dostosowaniu rozwiązań.

Rozwój NFT

Nasi wykwalifikowani programiści mogą dodać funkcję tworzenia tokenów jako usługę do Twojego rynku NFT. Możesz umożliwić użytkownikom tokenizację ich aktywów.

Zdecentralizowany rynek NFT

Zapewnij większą władzę w rękach użytkowników swojej platformy dzięki naszym zdecentralizowanym usługom rozwoju rynku NFT.

Rozwój portfeli NFT

Oferujemy zdecentralizowane rozwiązanie magazynów NFT, które ułatwia przechowywanie danych NFT, w tym audio, wideo i obrazów na IPFS.

NFT Smart Kontrakty

Jesteśmy dobrzy w kodowaniu inteligentnych kontraktów i przeprowadzaniu audytów. Każdy inteligentny kontrakt jest dokładnie testowany i debugowany przed wdrożeniem.

Rynek Metaverse NFT

Pomożemy Ci uruchomić spersonalizowany, angażujący i interaktywny rynek dla Metaverse NFT z unikalnymi cechami i funkcjami.

bottom of page